Firemní hodnoty a vize

Firemní hodnoty

Odmítáme usnout na vavřínech, naopak přijímáme každou příležitost k větší výzvě a věříme v dosažení našich cílů s neochvějnou vášní a geniálním myšlením.

Uplatňujeme na zákazníka orientovanou firemní kulturu tím, že poskytujeme nejlepší kvalitu a dokonalé služby se všemi hodnotami zaměřené na naše zákazníky.

Vytváříme synergie díky pocitu sounáležitosti, která je podporována vzájemnou komunikací a spoluprací v rámci společnosti a s našimi obchodními partnery.

Věříme, že se budoucnost naší organizace nachází v srdci a schopnosti jednotlivých zaměstnanců a pomůže jim rozvíjet jejich potenciál vytvořením firemní kultury, která respektuje talent.

Respektujeme rozmanitost kultur a zvyků, snažíme se být světově nejlepší v tom co děláme a usilujeme stát se uznávanou globální společností podnikové sféry.

Vize

Dodavatel kompletních sedadel

Hyundai Transys se zavazuje, že pomocí pokročilých technologií se stane špičkovým světovým výrobcem automobilových sedadel.

Ekologický přístup

Jako celosvětově působící průmyslová společnost se zodpovědně zavazuje vyvíjet "zelené" technologie na ochranu životního prostředí.

Sociální zodpovědnost

Hyundai Transys podpoří sociální hodnoty a lidskou důstojnost aktivitami a kampaněmi, které usilují o lepší budoucnost sdílením svých přání a zálib.

Udržitelný růst

Hyundai Transys zajistí růst skrze vývojové a výzkumné aktivity, skrze obchodní postupy, které zdůrazňují bezpečnost, životní prostředí a kvalitu života.