Hyundai Transys Czech

Hyundai Transys Czech je globální společnost s duší rodinné firmy, která kromě výroby autosedaček klade největší důraz na budování přátelských vztahů mezi zaměstnanci, dodavateli a zákazníkem. Orientujeme se na výkon a rozvoj potenciálu našich zaměstnanců za účelem dosažení nejvyšší kvality.

0
Spokojených zaměstnanců
0
Spokojenost na pracovišti
0
Nám stačí na vyrobení jedné sedačky
0
Sedaček jsme vyrobili od vašeho příchodu

Novinky

Family Day
Jsme nadšeni, že jsme letos přivítali více než 900 návštěvníků! Děkujeme všem zaměstnancům a jejich rodinám, kteří se k nám připojili a udělali z tohoto dne nezapomenutelný zážitek. Podívejte se na naše video a připomeňte si ty nejlepší momenty z letošního Family Day!
29 Červen 2024
Family Day 2024
Family Day 2024 je za dveřmi a my se nemůžeme dočkat, až naše zaměstnance a jejich rodiny přivítáme na této úžasné akci. Připravili jsme řadu aktivit a zábavy pro celou rodinu. Akce je určená pro kmenové a agenturní zaměstnance a jejich rodiny.
12 Červen 2024
Charitativní běh pro NF Křídla dětem
V neděli 21.4.2024 reprezentovali naši společnost zaměstnanci v rekordní účasti na charitativním běhu pro Křídla dětem. Navzdory počasí naši kolegové uběhli trať v délce 5km, aby podpořili tuto smysluplnou akci. Jsme nesmírně hrdí na jejich odhodlání udělat rozdíl, jak v práci, tak ve svém volném čase. Svým výkonem pomohli navýšit darovanou finanční částku na úžasných 40.000 Kč. Dar bude využit NF Křídla dětem na renovaci a nákup vybavení pro oddělení Centra dětské traumatologie a chirurgie Fakultní nemocnice Ostrava . Děkujeme všem, kteří se zapojili a přispěli k tomuto úžasnému úspěchu!
21 Duben 2024

Proč pracovat v Hyundai Transys?

79% spokojenost dle průzkumu
Z průzkumu spokojenosti zaměstnanců vyšel závěr, že celková spokojenost se zaměstnáním v Hyundai Transys Czech je 79%. Se svými nadřízenými je spokojeno 91% zaměstnanců.
Čisté a příjemné pracovní prostředí
Na udržování čistoty pracovního prostředí pracujeme neustále. V průzkumu spokojenosti hodnotilo pracovní prostředí kladně až 95% zaměstnanců.
Spokojenost s náplní práce
Pro naplnění pracovního potenciálu je důležité, aby každý dělal to, co ho baví a v čem je dobrý. Se svou náplní práce je spokojeno 87% zaměstnanců.
Práce ve stabilní společnosti
Globální značku a stabilní zaměstnání ohodnotilo pozitivně 86% zaměstnanců.
Vztahy mezi členy týmu
Na dobrých vztazích stojí a padá veškerá spolupráce v rámci firmy. U nás je s tímto faktorem spokojených 92% zaměstnanců.
Přístup k rozdílným názorům
Každý názor je pro nás důležitý, což oceňuje 86% zaměstnanců.

Volná místa

Momentálně nemáme žádné volné pracovní místo.

Více o kariéře v Hyundai Transys
Nenašli jste žádnou pozici, která by Vám vyhovovala a přesto chcete u nás pracovat? Vyplňte kontaktní formulář a pokusíme se pro Vás něco najít.
cs_CZ